Монітор LG 22EA430V
- Код товару: 74885
- Модель: 22EA430V-B
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Монітор LG 22EA430V
| Інше | |
| Вага | 2.8 кг |
| Габарити (ШхВхТ) | 510x396x182 мм |
| Настінне кріплення | VESA 75x75 мм |
| Споживана потужність | 30 Вт |
| Комплектація | |
| Діагональ | 22 " |
| Колір | чорний |
| Тип | монітор |
| Підключення | |
| Передача відео | VGA; DVI-D; HDMI 1 шт; v 1.4 |
| Роз'єми (додатково) | вихід mini-Jack (3.5 мм) |
| Функції та можливості | |
| Колірне охоплення (NTSC) | 72 % |
| Кут огляду по вертикалі | 178 ° |
| Кут огляду по горизонталі | 178 ° |
| Покриття екрана | глянцеве (антивідблискове) |
| Роздільна здатність | 1920x1080 (16:9) |
| Функції та можливості | |
| Ігрові функції | приціл; висвітлення темних ділянок |
Опис
— IPS. Першопочатково технологія IPS була створена для висококласних моніторів (зокрема, «дизайнерських»), ключовими параметрами для яких були якість кольоропередачі і широке колірне охоплення. При всіх цих перевагах оригінальні IPS-матриці мали і ряд серйозних недоліків — насамперед низьку швидкість відгуку і значну вартість. У світлі цього було розроблено багато модифікацій технології IPS, покликаних в тій чи іншій мірі компенсувати ці недоліки.












