Мийка високого тиску Karcher K 2 Home
- Код товару: 2414
- Модель: K2 HOME T150
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Мийка високого тиску Karcher K 2 Home
| Комплектація | |
| Вага | 4.8 кг |
| Витрата води | 360 л/год |
| Габарити | 78x24x28 см |
| Джерело живлення | електромережа (230 В) |
| Максимальна t води на вході | 40 °C |
| Максимальний тиск | 110 бар |
| Маркування виробника | 1.673-223.0 |
| Мінімальний тиск | 11 бар |
| Насадки | віялова; грязьова; насадка Patio |
| Потужність | 1400 Вт |
| Функції та можливості | колеса для транспортування; забір хімії з ємності; фільтр води; захист від перегріву |
| Шланг високого тиску | 4 м |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |





