Мікрохвильова піч Samsung DV90T6240LK/UA
- Код товару: 93762
- Модель: DV90T6240LK/UA
-
36 999 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Мікрохвильова піч Samsung DV90T6240LK/UA
| Комплектація | |
| Відкривання | бічне (ліворуч) |
| Відкриття дверцят | ручка на дверцятах |
| Внутрішнє покриття | кераміка |
| Габарити (ВхШхГ) | 27x49x37 см |
| Дисплей | LED |
| Діаметр столика | 288 мм |
| Захист від дітей | + |
| Колір | чорний |
| Об'єм | 23 л |
| Органи управління | поворотні з кнопками |
| Поворотний столик | + |
| Потужність | 800 Вт |
| Рівнів потужності | 6 |
| Функції | розморожування; автоприготування; авторозморожування; дезодоратор |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |










