Мікрохвильова піч Delfa AMW-23DGB
- Код товару: 14789
- Модель: AMW-23DGB
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Мікрохвильова піч Delfa AMW-23DGB
| Комплектація | |
| Відкривання | бічне (ліворуч) |
| Відкриття дверцят | ручка на дверцятах |
| Габарити (ВхШхГ) | 29.2x49x41 см |
| Дисплей | LED |
| Діаметр столика | 270 мм |
| Колір | чорний |
| Об'єм | 23 л |
| Органи управління | кнопки |
| Поворотний столик | + |
| Потужність | 800 Вт |
| Рівнів потужності | 8 |
| Функції | гриль; розморожування; автоприготування; авторозморожування |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |







