Кухонна мийка Teka BE 28.40
- Код товару: 37095
- Модель: BE 28.40 (18) 10125003
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Кухонна мийка Teka BE 28.40
| Комплектація | |
| Гарантія виробника | довічна |
| Колір | нержавіюча сталь |
| Країна походження бренду | Німеччина |
| Матеріал корпуса | нержавіюча сталь |
| Мінімальна ширина шафи (бази) | 450 мм |
| Перелив | + |
| Розміри врізного отвору (під стільницю) | 275x401 мм |
| Розміри основної чаші (ДхШхГ) | 280x406x180 мм |
| Розміри робочої поверхні | 307x433 мм |
| Тип монтажу | під стільницю |
| Тип поверхні | глянцева |
| Форма | прямокутна |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |





