Контактний гриль Midea MC-JSY3921C нержавіюча сталь
- Код товару: 81099
- Модель: MC-JSY3921C
-
3 499 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Контактний гриль Midea MC-JSY3921C нержавіюча сталь
| Комплектація | |
| Вага | 5.8 кг |
| Габарити | 40.7х15.7х32.3 см |
| Дисплей | + |
| Колір | нержавіюча сталь |
| Матеріал корпуса | метал |
| Матеріал поверхні | метал |
| Піддон для жиру | + |
| Пластин в комплекті | 2 шт |
| Поверхня пластин | рифлена |
| Розмір робочої поверхні | 38х23.1 см |
| Споживана потужність | 1660 Вт |
| Тип | контактний гриль |
| Управління | кнопкове |
| Функції | термостат; таймер вимкнення; автоприготування; знімні пластини; автопідлаштування висоти пластин; відкривання на 180° |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |


