Кондиціонер TOSOT Expert GX-07AP
- Код товару: 19647
- Модель: GX-07AP
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Кондиціонер TOSOT Expert GX-07AP
| Ефективність | |
| Енергоефективність COP (обігрів) | A |
| Енергоефективність EER (охолодження) | A |
| Коефіцієнт COP обігріву | 3.61 |
| Коефіцієнт EER охолодження | 3.21 |
| Інше | |
| Габарити віконного/зовнішнього блока (ШхВхГ) | 720x428x310 мм |
| Габарити внутрішнього блока (ШхВхГ) | 698x250x185 мм |
| Комплектація | |
| Дисплей | прихований |
| Колір | білий |
| Комплектація | внутрішній блок; зовнішній блок |
| Максимальна довжина труб | 15 м |
| Максимальний перепад висот між блоками | 10 м |
| Продуктивність | |
| Потужність в режимі охолодження | 2250 Вт |
| Потужність у режимі обігрівання | 2350 Вт |
| Режими роботи | охолодженняосушення/вентиляція |
| Рекомендована площа приміщення | 22 м² |
Опис
Сучасний кондиціонер (спліт-система) для охолодження і нагрівання повітря в приміщеннях площею до 22 м2. Молодша модель в лінійці 2018 року TOSOT Expert API. Виробником позиціонується як кондиціонер середнього класу для житлових і офісних приміщень, здатний успішно працювати у вітчизняних кліматичних умовах. Оснащений сучасною системою управління з пультом ДУ, програмованим таймером і світлодіодним індикатором температури на корпусі, а так же набором сучасних функцій, що полегшують використання апарата непідготовленим користувачем.
Генератор іонів — плазмовий фільтр Plasma Active (API) не тільки збагачує пропускається повітря негативно зарядженими аероіонами, але і затримує дрібніші частинки пилу, що додатково підвищує ступінь очищення фільтруючої системи. Наявність функції I Feel дозволяє точніше контролювати температуру в зонах визначених користувачем. Кондиціонер TOSOT GX-07AP може керувати напрямком потоків, створюючи в об'ємі конкретного приміщення окремі зони підвищеного комфорту.
Передбачена робота в режимі дегідратації (осушення) без зміни температури повітря. Спеціальний нічний режим створює ідеальні умови для повноцінного сну при прийнятно низькому рівні шуму. Кондиціонер має високу енергоефективність класу А, оснащений системою самоочищення запобігає появі грибків і плісняви і може працювати в режимі обігріву при негативних вуличних температурах (до -8 °C).










