Кондиціонер Samsung AR09TXFYBWKNEE
- Код товару: 90168
- Модель: AR09TXFYBWKNEE
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Кондиціонер Samsung AR09TXFYBWKNEE
| Ефективність | |
| Енергоефективність SCOP (обігрів) | A |
| Енергоефективність SEER (охолодження) | A++ |
| Сезонний коефіцієнт SCOP обігріву | 4.6 |
| Інше | |
| Вага внутрішнього блока | 10.3 кг |
| Вага зовнішнього блока | 33 кг |
| Габарити віконного/зовнішнього блока (ШхВхГ) | 790х548х285 мм |
| Габарити внутрішнього блока (ШхВхГ) | 889х299х215 мм |
| Комплектація | |
| Дисплей | + |
| Колір | білий |
| Комплектація | внутрішній блок; зовнішній блок |
| Макс. t для режиму охолодження | 46 °C |
| Максимальна довжина труб | 15 м |
| Максимальний перепад висот між блоками | 8 м |
| Мін. t для режиму обігрівання | -30 °C |
| Мін. t для режиму охолодження | -15 °C |
| Номінальна потужність BTU | 9000 |
| Тип | спліт-система |
| Тип монтажу | настінний |
| Тип холодоагенту | R32 |
| Фільтри | антибактеріальний; антиалергенний; антивірусний |
| Продуктивність | |
| Видалення вологи | 1 л/год |
| Потужність в режимі охолодження | 2500 Вт |
| Потужність у режимі обігрівання | 3200 Вт |
| Режими роботи | охолодженняосушення/вентиляція |
| Рекомендована площа приміщення | 25 м² |
| Рівень шуму (макс/мін) | 38/18 дБ |
| Споживана потужність (охолодження/нагрів) | 540/675 Вт |
| Функції та можливості | |
| Функції | інверторне управління; автовибір режиму роботи; таймер; нічний режим; авторестарт; привод вертикальних жалюзі; самоочищення; самодіагностика; управління зі смартфона |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |
















