Кондиціонер Mitsubishi Heavy SRK50HE-S1/SRC50HE-S1 50 м²
- Код товару: 53673
- Модель: SRK50HE-S1
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Кондиціонер Mitsubishi Heavy SRK50HE-S1/SRC50HE-S1 50 м²
| Інше | |
| Габарити віконного/зовнішнього блока (ШхВхГ) | 850х640х290 мм |
| Габарити внутрішнього блока (ШхВхГ) | 840х298х259 мм |
| Комплектація | |
| Дисплей | + |
| Колір | білий |
| Комплектація | внутрішній блок; зовнішній блок |
| Максимальна довжина труб | 25 м |
| Максимальний перепад висот між блоками | 15 м |
| Тип | спліт-система |
| Тип монтажу | настінний |
| Тип холодоагенту | R410А |
| Фільтри | антибактеріальний; антиалергенний; дезодоруючий (вугільний) |
| Продуктивність | |
| Потужність в режимі охолодження | 4700 Вт |
| Потужність у режимі обігрівання | 5300 Вт |
| Режими роботи | охолодженняосушення/вентиляція |
| Рекомендована площа приміщення | 50 м² |
| Рівень шуму (макс/мін) | 44 зовнішній блок — 64 дБ / |
| Споживана потужність (охолодження/нагрів) | 1410/1400 Вт |
| Функції та можливості | |
| Функції | автовибір режиму роботи; таймер; нічний режим; авторестарт; іонізатор; самодіагностика |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |










