Кондиціонер Luberg LSR-09HDI
- Код товару: 44065
- Модель: LSR-09HD
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Кондиціонер Luberg LSR-09HDI
| Інше | |
| Габарити віконного/зовнішнього блока (ШхВхГ) | 600х500х232 мм |
| Габарити внутрішнього блока (ШхВхГ) | 718х240х180 мм |
| Комплектація | |
| Дисплей | + |
| Колір | білий |
| Комплектація | внутрішній блок; зовнішній блок |
| Мін. t для режиму обігрівання | -7 °C |
| Тип | спліт-система |
| Тип монтажу | настінний |
| Тип холодоагенту | R410А |
| Продуктивність | |
| Потужність в режимі охолодження | 2600 Вт |
| Потужність у режимі обігрівання | 2900 Вт |
| Режими роботи | охолодженняосушення/вентиляція |
| Рекомендована площа приміщення | 26 м² |
| Споживана потужність (охолодження/нагрів) | 910/1000 Вт |
| Циркуляція повітря | 420 м³/год |
| Функції та можливості | |
| Функції | таймер; нічний режим; авторестарт; іонізатор; самодіагностика |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |









