Кондиціонер LEBERG LBU-4M36FRM 105 м² на 4 блоки(ів)
- Код товару: 87334
- Модель: LBU-4M36FRM
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Кондиціонер LEBERG LBU-4M36FRM 105 м² на 4 блоки(ів)
| Ефективність | |
| Енергоефективність COP (обігрів) | B |
| Енергоефективність EER (охолодження) | C |
| Енергоефективність SCOP (обігрів) | A+ |
| Енергоефективність SEER (охолодження) | A++ |
| Коефіцієнт COP обігріву | 3.49 |
| Інше | |
| Вага зовнішнього блока | 74 кг |
| Габарити віконного/зовнішнього блока (ШхВхГ) | 985x808x395 мм |
| Комплектація | |
| Комплектація | зовнішній блок |
| Компресор | Toshiba (GMCC) |
| Макс. t для режиму охолодження | 52 °C |
| Максимальна довжина труб | 80 м |
| Максимальний перепад висот між блоками | 15 м |
| Продуктивність | |
| Потужність в режимі охолодження | 10500 Вт |
| Потужність у режимі обігрівання | 11100 Вт |
| Режими роботи | охолодженняосушення/вентиляція |
Опис
— Інверторне управління. Наявність в кондиціонері компресор з інверторним управлінням потужністю. Моделі без інвертора мають лише два режими роботи — повна потужність і «вимк.»; а задана інтенсивність обігрівання/охолодження забезпечується за рахунок вмикання і вимикання компресора на певні проміжки часу. Зі свого боку, принцип інверторного управління полягає в плавній зміні потужності компресора, що дає змогу уникати постійних вмикань і вимикань. Такий формат роботи дає цілий ряд переваг: мінімальний знос, відсутність стрибків напруги і зайвого навантаження на мережу, а також комфортний (невисокий і стабільний) рівень шуму. Головний недолік інверторних моделей — досить висока вартість.










