Кондиціонер Hyundai ARN/ARU-12HSSUAWF1 35 м²
- Код товару: 89506
- Модель: ARN12HSSUAWF1/ARU12HSSUAWF1
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Кондиціонер Hyundai ARN/ARU-12HSSUAWF1 35 м²
| Ефективність | |
| Енергоефективність EER (охолодження) | A |
| Інше | |
| Вага внутрішнього блока | 7.6 кг |
| Вага зовнішнього блока | 23.5 кг |
| Габарити віконного/зовнішнього блока (ШхВхГ) | 720x495x270 мм |
| Габарити внутрішнього блока (ШхВхГ) | 715х285x194 мм |
| Комплектація | |
| Дисплей | прихований |
| Колір | білий |
| Комплектація | внутрішній блок; зовнішній блок |
| Компресор | Toshiba (GMCC) |
| Макс. t для режиму охолодження | 50 °C |
| Максимальна довжина труб | 25 м |
| Максимальний перепад висот між блоками | 10 м |
| Мін. t для режиму обігрівання | -15 °C |
| Підключення Wi-Fi модуля | + |
| Тип | спліт-система |
| Тип монтажу | настінний |
| Тип холодоагенту | R410А |
| Продуктивність | |
| Потужність в режимі охолодження | 3350 Вт |
| Потужність у режимі обігрівання | 3690 Вт |
| Режими роботи | охолодженняосушення/вентиляція |
| Рекомендована площа приміщення | 35 м² |
| Рівень шуму (макс/мін) | 39.5/26 дБ |
| Споживана потужність (охолодження/нагрів) | 1040/1020 Вт |
| Функції та можливості | |
| Функції | інверторне управління; автовибір режиму роботи; таймер; нічний режим; авторестарт; самоочищення; самодіагностика |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |









