Кондиціонер Gorenje PANDORA53IN TE/PANDORA53OUT
- Код товару: 90911
- Модель: PANDORA53IN TE/PANDORA53OUT
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Кондиціонер Gorenje PANDORA53IN TE/PANDORA53OUT
| Ефективність | |
| Енергоефективність SCOP (обігрів) | A+ |
| Енергоефективність SEER (охолодження) | A+++ |
| Коефіцієнт COP обігріву | 3.69 |
| Коефіцієнт EER охолодження | 3.25 |
| Сезонний коефіцієнт SCOP обігріву | 4 |
| Сезонний коефіцієнт SEER охолодження | 6.1 |
| Інше | |
| Вага внутрішнього блока | 12 кг |
| Вага зовнішнього блока | 33 кг |
| Габарити віконного/зовнішнього блока (ШхВхГ) | 810х585х280 мм |
| Габарити внутрішнього блока (ШхВхГ) | 960х315х235 мм |
| Комплектація | |
| Дисплей | прихований |
| Колір | білий |
| Комплектація | внутрішній блок; зовнішній блок |
| Макс. t для режиму охолодження | 43 °C |
| Максимальна довжина труб | 20 м |
| Максимальний перепад висот між блоками | 15 м |
| Мін. t для режиму обігрівання | -20 °C |
| Мін. t для режиму охолодження | -15 °C |
| Номінальна потужність BTU | 18000 |
| Тип | спліт-система |
| Тип монтажу | настінний |
| Тип холодоагенту | R32 |
| Фільтри | HEPA-фільтр; катехиновий; дезодоруючий (вугільний); з вітаміном C; з іонами срібла |
| Продуктивність | |
| Видалення вологи | 2 л/год |
| Потужність в режимі охолодження | 5000 Вт |
| Потужність у режимі обігрівання | 5600 Вт |
| Режими роботи | охолодженняосушення/вентиляція |
| Рекомендована площа приміщення | 50 м² |
| Рівень шуму (зовнішній блок) | 63 |
| Рівень шуму (макс/мін) | 45/33 дБ |
| Споживана потужність (охолодження/нагрів) | 1000/1000 Вт |
| Циркуляція повітря | 1000 м³/год |
| Функції та можливості | |
| Функції | інверторне управління; автовибір режиму роботи; таймер; нічний режим; авторестарт; чергове опалення; самоочищення; самодіагностика; управління зі смартфона; I Feel (пульт з датчиком температури) |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |








