Кондиціонер Cooper&Hunter Master Evo CH-S12XP9 33 м²
- Код товару: 71659
- Модель: CH-S12XP9
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Кондиціонер Cooper&Hunter Master Evo CH-S12XP9 33 м²
| Ефективність | |
| Енергоефективність COP (обігрів) | A |
| Енергоефективність EER (охолодження) | A |
| Коефіцієнт COP обігріву | 3.64 |
| Коефіцієнт EER охолодження | 3.33 |
| Інше | |
| Габарити віконного/зовнішнього блока (ШхВхГ) | 782x540x320 мм |
| Габарити внутрішнього блока (ШхВхГ) | 773x250x185 мм |
| Комплектація | |
| Дисплей | прихований |
| Колір | білий |
| Комплектація | внутрішній блок; зовнішній блок |
| Макс. t для режиму охолодження | 43 °C |
| Максимальна довжина труб | 15 м |
| Продуктивність | |
| Потужність в режимі охолодження | 3250 Вт |
| Потужність у режимі обігрівання | 3400 Вт |
| Режими роботи | охолодженняосушення/вентиляція |
| Рекомендована площа приміщення | 33 м² |
Опис
Класична безінверторна спліт-система, що складається з зовнішнього і внутрішнього блоків, яка може послужити хорошим вибором для оснащення побутового або офісного приміщення площею до 33 м2. Відрізняється невисокою вартістю, хорошою системою фільтрації повітря, а також може використовуватися для обігріву приміщень навіть при негативних температурах повітря за вікном. Кондиціонер Cooper&Hunter Master Evo CH-S12XP9 оснащений надійним і продуктивним компресором традиційної конструкції (не інвертор).
Може працювати в чотирьох основних режимах, забезпечуючи охолодження (при зовнішній температурі повітря в діапазоні від 18 до 43 °C), обігрів (при температурі до -7 °C), осушення, а також очищення і вентиляція повітря (з продуктивністю до 550 м3/год). Реалізований спеціальний нічний режим роботи зі зниженою гучністю. Система фільтрації може похвалитися іонізатором CH SMART-ION Filter, який насичує повітря корисними негативно зарядженими аероіонами. Також звернемо увагу на те, що модель комплектується пультом ДУ з вбудованим датчиком температури і підтримкою функцій I Feel.












