Кавоварка Siemens TP713R09
- Код товару: 93772
- Модель: TP713R09
-
49 999 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Кавоварка Siemens TP713R09
| Інше | |
| Вага | 10.1 кг |
| Габарити (ШхВхГ) | 30.9x38x46.7 см |
| Довжина кабелю | 1 м |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Комплектація | |
| Вбудована кавомолка | керамічні жорна |
| Кава | в зернах; мелена |
| Колір | чорний |
| Макс. висота чашки | 140 мм |
| Об'єм кавомолки | 320 г |
| Порцій за 1 раз | 2 шт. |
| Резервуар для води | 2.4 л |
| Тип | еспресо (автоматична) |
| Тиск | 19 бар |
| Функції та можливості | підігрів чашок / кавника; самоочищення; сенсорний дисплей; сенсорні кнопки; захист від дітей |
| Програми і регулювання | |
| Керування зі смартфона | Wi-Fi |
| Приготування молочних напоїв | автоматичне |
| Регулювання | ступінь помелу зерна; міцність напою; об'єм напою; температури; об'єму / щільності пінки; жорсткості води |
| Режими | рістретто; Flat White; американо; кава крема; капучино; лате; лате макіато; гаряче молоко; гаряча вода; своя програма |
| Своя програма | 5 шт |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |









