Кавоварка Siemens TP713R09
- Код товару: 93772
- Модель: TP713R09
-
49 999 грн.
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Кавоварка Siemens TP713R09
| Інше | |
| Вага | 10.1 кг |
| Габарити (ШхВхГ) | 30.9x38x46.7 см |
| Довжина кабелю | 1 м |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Комплектація | |
| Вбудована кавомолка | керамічні жорна |
| Кава | в зернах; мелена |
| Колір | чорний |
| Макс. висота чашки | 140 мм |
| Об'єм кавомолки | 320 г |
| Програми і регулювання | |
| Керування зі смартфона | Wi-Fi |
| Приготування молочних напоїв | автоматичне |
| Регулювання | ступінь помелу зерна; міцність напою; об'єм напою; температури; об'єму / щільності пінки; жорсткості води |
| Режими | рістретто; Flat White; американо; кава крема; капучино; лате; лате макіато; гаряче молоко; гаряча вода; своя програма |
| Своя програма | 5 шт |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |
Опис
Дебютант 2024 року в модельному ряду бренду Siemens - це машина просунутої цінової категорії, яка представляє фірмову лінійку EQ.700. До фішок моделі відносяться зручні органи керування. Так, тут є 5-дюймовий кольоровий сенсорний екран, який забезпечує інтуїтивну взаємодію з приладом. Ще заявлена підтримка технології Home Connect, а отже, кавовим автоматом можна керувати віддалено зі смартфона, у тому числі завантажуючи додаткові рецепти.
Кавомашина Siemens EQ.700 classic TP713R09 підтримує багатий набір автопрограм, в який входять всі найпопулярніші напої, починаючи від еспресо або американо, і закінчуючи кавою крему, флет уайт або рідкісними рецептурами, на зразок Dead eye або Garoto. Користувачам доступне не тільки звичне налаштування температури, об'єму та міцності, але й функція aromaDouble Shot – додає ще одну порцію еспресо та підвищує насиченість смаку та аромату.
Апаратна начинка приладу включає якісну керамічну кавомолку ceramDrive з 6 регулюваннями ступеня помелу, знімний вузол заварювання, помпу на 19 бар, 1500-ватний нагрівач і практичний автоматичний капучинатор. Так, молочна система передбачає відвідну трубку, сумісну з різними ємностями (від склянки до тетрапака), дозволяє налаштовувати щільність пінки, а також доповнена паровим самоочищенням autoMilk Clean. Варто враховувати, не найменші габарити приладу (31x38x47 см), але при цьому тут є великий 2.4-літровий резервуар для води та місткий бункер на 320 г зерен.













