Кавоварка Siemens EQ.6 plus s300 TE653M11RW сріблястий
- Код товару: 86304
- Модель: TE653M11RW
-
29 999 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Кавоварка Siemens EQ.6 plus s300 TE653M11RW сріблястий
| Інше | |
| Вага | 9.6 кг |
| Габарити (ШхВхГ) | 28x47x39 см |
| Довжина кабелю | 1 м |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Комплектація | |
| Вбудована кавомолка | + |
| Кава | в зернах |
| Колір | сріблястий |
| Об'єм кавомолки | 300 г |
| Порцій за 1 раз | 2 шт |
| Резервуар для води | 1.7 л |
| Резервуар для молока | + |
| Тип | еспресо (автоматична) |
| Тиск | 19 бар |
| Функції та можливості | підігрів чашок / кавника; самоочищення; фільтр для води; дисплей; сенсорні кнопки; таймер приготування; захист від дітей; підвищена теплоізоляція |
| Програми і регулювання | |
| Приготування молочних напоїв | напівавтоматичне |
| Регулювання | ступінь помелу зерна; міцність напою; об'єм напою; температури; жорсткості води |
| Режими | кава крема; капучино; лате; лате макіато; гаряче молоко; гаряча вода |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |





