Кавоварка SAECO SM8780/00
- Код товару: 93561
- Модель: SM8780/00
-
64 999 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Кавоварка SAECO SM8780/00
| Інше | |
| Вага | 12.4 кг |
| Габарити (ШхВхГ) | 28.7х39.6х48.7 см |
| Довжина кабелю | 1.2 м |
| Контейнер для гущі | 15 порцій |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Комплектація | |
| Вбудована кавомолка | керамічні жорна |
| Кава | в зернах; мелена |
| Колір | чорний |
| Макс. висота чашки | 148 мм |
| Об'єм кавомолки | 450 г |
| Порцій за 1 раз | 2 шт. |
| Резервуар для води | 1.7 л |
| Резервуар для молока | + |
| Тип | еспресо (автоматична) |
| Тиск | 15 бар |
| Функції та можливості | підігрів чашок / кавника; самоочищення; фільтр для води; сенсорний дисплей |
| Програми і регулювання | |
| Керування зі смартфона | Wi-Fi |
| Приготування молочних напоїв | автоматичне |
| Профілів користувача | 8 |
| Регулювання | ступінь помелу зерна; попереднє змочування; міцність напою; об'єм напою; температури; об'єму / щільності пінки; жорсткості води |
| Режими | еспресо макіато; лунго; подвійний еспресо; рістретто; Flat White; американо; капучино; лате; лате макіато; гаряче молоко; молочна піна; гаряча вода; своя програма; кортадо, кава з молоком, кава, галон, Дорожня чашка |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |








