Кавоварка SAECO SM8780/00
- Код товару: 93561
- Модель: SM8780/00
-
64 999 грн.
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Кавоварка SAECO SM8780/00
| Інше | |
| Вага | 12.4 кг |
| Габарити (ШхВхГ) | 28.7х39.6х48.7 см |
| Довжина кабелю | 1.2 м |
| Контейнер для гущі | 15 порцій |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Комплектація | |
| Вбудована кавомолка | керамічні жорна |
| Кава | в зернах; мелена |
| Колір | чорний |
| Макс. висота чашки | 148 мм |
| Об'єм кавомолки | 450 г |
| Програми і регулювання | |
| Керування зі смартфона | Wi-Fi |
| Приготування молочних напоїв | автоматичне |
| Профілів користувача | 8 |
| Регулювання | ступінь помелу зерна; попереднє змочування; міцність напою; об'єм напою; температури; об'єму / щільності пінки; жорсткості води |
| Режими | еспресо макіато; лунго; подвійний еспресо; рістретто; Flat White; американо; капучино; лате; лате макіато; гаряче молоко; молочна піна; гаряча вода; своя програма; кортадо, кава з молоком, кава, галон, Дорожня чашка |
| Гарантия | |
Опис
Представлена в 2022 році автоматична кавоварка виробництва SAECO поповнила лінійку Xelsis. Остання об'єднує преміальні Еспресо кавомашини з великою кількістю програм і багатим набором доступних налаштувань для приготування кави. Безпосередньо сама модель є флагманом споживчого сегмента модельного ряду бренду. Прилад працює як з меленою кавою, так і з зернами. Вбудована кавомолка з бункером на 450 грам підтримує не тільки 12 налаштувань ступенів помелу, але і функцію BeanMaestro.
Вона задає Налаштування подрібнення автоматично для зазначеного типу і обсмажування зерен. Кавомашина SAECO Xelsis Deluxe SM8780/00 отримала помпу на 15 бар і дозволяє автоматизувати приготування 22 кавових напоїв, включаючи ті, що містять молоко і молочну пінку (є автоматичний капучинатор з відвідним шлангом і молочником на 0.6 літра в комплекті поставки). Отримати можна як самі ходові рецепти (еспресо, американо, капучіно), так і більш рідкісні — кортадо, Португальська галон і т.д. крім цього можна гнучко регулювати такі параметри, як фортеця, об'єм і температура напою, щільність пінки або ж задати свої програми, налаштувавши до 6 індивідуальних профілів. До фішок оснащення відноситься сенсорний дисплей і можливість віддаленого управління (є модуль Wi-Fi для синхронізації зі смартфоном), фільтр для води AquaClean, Сервісні режими (самоочищення).












