Кавоварка De'Longhi PrimaDonna Soul ECAM 610.74.MB нержавіюча сталь
- Код товару: 82156
- Модель: ECAM 61074 MB
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Кавоварка De'Longhi PrimaDonna Soul ECAM 610.74.MB нержавіюча сталь
| Інше | |
| Вага | 12.2 кг |
| Габарити (ШхВхГ) | 26x39x49 см |
| Контейнер для гущі | 14 порцій |
| Маркування виробника | ECAM610.74.MB; ECAM616.74.MB |
| Споживана потужність | 1450 Вт |
| Комплектація | |
| Вбудована кавомолка | + |
| Жорна | металеві |
| Кава | в зернах; мелена |
| Колір | нержавіюча сталь |
| Об'єм кавомолки | 500 г |
| Порцій за 1 раз | 2 шт |
| Резервуар для води | 2.2 л |
| Резервуар для молока | + |
| Тип | еспресо (автоматична) |
| Тиск | 19 бар |
| Функції та можливості | підігрів чашок CoffeeLink /; підвищена теплоізоляція |
| Програми і регулювання | |
| Приготування молочних напоїв | автоматичне |
| Регулювання | ступінь помелу зерна; попереднє змочування; міцність напою; об'єм напою; температури; тиску пари; жорсткості води |
| Режими | еспресо лунго; подвійний еспресо; Flat White; Long Black; американо; капучино; лате; лате макіато; гаряче молоко; гаряча вода; своя програма; картадо, холодна кава, чай, кавник, кава з собою |
| Своя програма | 5 шт |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |




