Кавоварка Beko CEP5302B
- Код товару: 94000
- Модель: CEP5302B
- 4 999 грн.
-
4 444 грн.
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Кавоварка Beko CEP5302B
| Інше | |
| Вага | 3.7 кг |
| Габарити (ШхВхГ) | 14.5x31x42.5 см |
| Споживана потужність | 1628 Вт |
| Комплектація | |
| Кава | мелена |
| Колір | чорний |
| Порцій за 1 раз | 2 шт. |
| Резервуар для води | 1.1 л |
| Тип | еспресо (ріжкова) |
| Програми і регулювання | |
| Приготування молочних напоїв | ручне |
| Регулювання | об'єм напою; тиску пари |
| Режими | подвійний еспресо |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |
Опис
Чорна ріжкова еспресо-кавоварка торгової марки Beko - це середньобюджетне рішення щодо компактного корпусу (ширина 14.5 см) зі зручними органами управліннями. Для взаємодії з моделлю запропонована стильна сенсорна панель, яка дозволяє вибрати програму — приготування звичайного або подвійного еспресо, а також запустити цикл самоочищення або приготування пари для збивання молока.
Шанувальникам кавово-молочних напоїв запропонований ручний капучинатор — трубка з насадкою панарелло та важіль для регулювання інтенсивності подачі пари. Кавоварка Beko CEP5302B комплектується двома фільтрами для холдера відповідно під одну і дві порції кави, а також мірною ложкою для наповнення ріжка меленими зернами. Основні налаштування для напоїв обмежуються можливістю зміни обсягу порції.
За якісні результати заварювання відповідає насамперед 15-сильна помпа, а також потужний (1628 Вт) нагрівач. Зверху на корпусі моделі розташований майданчик для пасивного підігріву чашок, а ззаду знаходиться знімний 1.1-літровий резервуар для води з напівпрозорими стінками, виїмкою-ручкою для зручного перенесення та спрощеною шкалою рівня рідини (з показниками min та max).











