Кавоварка De'Longhi EC 221.B
- Код товару: 48006
- Модель: EC 221 B
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Кавоварка De'Longhi EC 221.B
| Інше | |
| Вага | 3.1 кг |
| Габарити (ШхВхГ) | 24x31x27 см |
| Споживана потужність | 1100 Вт |
| Комплектація | |
| Кава | мелена; чалди |
| Колір | чорний |
| Макс. висота чашки | 89 мм |
| Порцій за 1 раз | 2 шт |
| Резервуар для води | 1 л |
| Тип | еспресо (ріжкова) |
| Тиск | 15 бар |
| Функції та можливості | темпер |
| Програми і регулювання | |
| Приготування молочних напоїв | ручне |
| Регулювання | тиску пари |
| Режими | гаряча вода |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |








