Кавоварка De'Longhi EC 221.B
- Код товару: 48006
- Модель: EC 221 B
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Кавоварка De'Longhi EC 221.B
| Інше | |
| Вага | 3.1 кг |
| Габарити (ШхВхГ) | 24x31x27 см |
| Споживана потужність | 1100 Вт |
| Комплектація | |
| Кава | мелена; чалди |
| Колір | чорний |
| Макс. висота чашки | 89 мм |
| Порцій за 1 раз | 2 шт |
| Резервуар для води | 1 л |
| Програми і регулювання | |
| Приготування молочних напоїв | ручне |
| Регулювання | тиску пари |
| Режими | гаряча вода |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |
Опис
Стильна і практична ріжкова кавоварка побутового класу для приготування якісного Еспресо зі смаком і ароматом справжньої італійської кави. Позиціонується як продукт середньої цінової категорії 2015 року, орієнтований на широке коло домашніх користувачів. Обладнана простою і інтуїтивно зрозумілою системою електромеханічного управління. Розрахована на використання меленої кави, також здатна працювати з таблетованою кавою в чалдах (порційні дискові фільтр-пакети з меленою пресованою кавою).
Відрізняється компактними габаритними розмірами і оригінальним дизайном корпусу, деталі якого мають стильну округлу форму. Легко впишеться в будь-який сучасний кухонний інтер'єр. Кавоварка De'longhi EC 221 обладнана літровим резервуаром для води і оригінальною італійською помпою, здатною витримувати вражаюче високий тиск (до 15 бар). Потужний бойлер (1100 Вт) забезпечує швидкий підігрів і перша порція смачної кави буде готова менш ніж через дві хвилини. Є програма подачі гарячої води для заварювання чаю і трав'яних зборів. Ручний капучинатор з насадкою допоможе швидко збити молоко в пінку для капучино. Є регулятор інтенсивності подачі пари і швидкосьемний піддон для збору крапель. Машина комплектується двома крему-фільтрами різної місткості, може одночасно готувати одну або дві чашечки Еспресо.












