Кавоварка Beko CEP5302B
- Код товару: 94000
- Модель: CEP5302B
- 4 999 грн.
-
4 444 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Кавоварка Beko CEP5302B
| Інше | |
| Вага | 3.7 кг |
| Габарити (ШхВхГ) | 14.5x31x42.5 см |
| Споживана потужність | 1628 Вт |
| Комплектація | |
| Кава | мелена |
| Колір | чорний |
| Порцій за 1 раз | 2 шт. |
| Резервуар для води | 1.1 л |
| Тип | еспресо (ріжкова) |
| Тиск | 15 бар |
| Функції та можливості | підігрів чашок / кавника; самоочищення; сенсорні кнопки |
| Програми і регулювання | |
| Приготування молочних напоїв | ручне |
| Регулювання | об'єм напою; тиску пари |
| Режими | подвійний еспресо |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |







