Кавомолка Krups GVX231
- Код товару: 11100
- Модель: GVX242
-
3 699 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Кавомолка Krups GVX231
| Комплектація | |
| Вага | 1.4 кг |
| Відсік для меленої кави | + |
| Габарити | 200х160х266 мм |
| Дозатор | + |
| Жорна | металеві |
| Кількість ступенів помелу | 17 |
| Колір | чорний |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Місткість відсіку для зерен | 200 г |
| Об'єм відсіку для меленої кави | 125 г |
| Потужність | 110 Вт |
| Регулювання ступеня помелу | + |
| Система помелу | жорна |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |





