Кавомолка De'Longhi KG 200
- Код товару: 66710
- Модель: KG 200 BK
-
1 499 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Кавомолка De'Longhi KG 200
| Комплектація | |
| Вага | 1 кг |
| Габарити | 223x111x111 мм |
| Знімна чаша | + |
| Імпульсний режим | + |
| Колір | чорний |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Місткість відсіку для зерен | 90 г |
| Потужність | 170 Вт |
| Система помелу | ножова |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |






