Холодильник Whirlpool WHKS1401G4U
- Код товару: 93072
- Модель: WHKS1401G4U
-
18 999 грн.
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Холодильник Whirlpool WHKS1401G4U
| Інше | |
| Вага | 75 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 202.5х59.5х67 см |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Кліматичний клас | SN, N, ST (+10...+38 °С) |
| Країна виробництва | Румунія |
| Комплектація | |
| Загальний об'єм | 386 л |
| Кількість камер | 2 |
| Колір | графіт |
| Компресорів | 1 |
| Контурів охолодження | 2 |
| Морозильне відділення | |
| Відділень морозильної камери | 3 шт |
| Морозильна камера | знизу |
| Об'єм морозильної камери | 120 л |
| Потужність заморожування | 6 кг/добу |
| Час збереження холоду | 24 год |
| Функції та можливості | |
Опис
Дебютант 2025 року в лінійці бренду Whirlpool — це середньобюджетний 2-камерний холодильник, який відрізняється оригінальним графітовим кольором і великою місткістю. Модель висотою 202 см має корисний об'єм 386 літрів, цього зазвичай достатньо навіть багатодітним сім'ям. Агрегат має традиційну сьогодні компоновку з нижнім розташуванням морозильної камери об'ємом (вона тут на 120 літрів).
Холодильник Whirlpool WHKS 1401 G4U обладнаний двома контурами охолодження, завдяки чому можна незалежно регулювати температурні режими в кожній з камер. У морозильному відділенні передбачено 3 висувні бокси, у яких за добу можна заморозити до 6 кг продуктів. Час збереження холоду при відсутності електроенергії має досягати 24 годин. 266-літрова холодильна камера без урахування чотирьох дверних кошиків розділена на 6 зон, а саме 5 відкритих полиць і один висувний контейнер, в якому найкраще розміщувати овочі та фрукти.
Слід враховувати, що прилад оснащений статичною системою охолодження, що означає періодичні ручні розморозки, але тут також заявлена система LessFrost, тому внутрішні стінки покриваються інеєм не так інтенсивно і швидко. Ще виділяємо помірний рівень шуму в роботі (до 38 дБ) і річне енергоспоживання в 247 кВт*год, що відповідає класу A++. Оригінальний графітовий колір та велика місткість роблять цей холодильник ідеальним для великих родин. Два контури охолодження забезпечують незалежне регулювання температури.
Сравнение Холодильник Whirlpool WHKS1401G4U с другими моделями
- Холодильники Side-by-Side
- Багатодверні холодильники
- Краплинні холодильники
- Холодильники з великою морозильною камерою
- Холодильники без морозильної камери
- Холодильники із верхньою морозильною камерою
- Холодильники з нижньою морозильною камерою
- Холодильники з нульовою камерою
- Холодильники з льодогенератором
- Двокомпресорні холодильники
- Інверторні холодильники
- Холодильники А++
- Безшумні холодильники
- Міні холодильники
- Холодильники 2 метри
- Холодильники до 80 см
- Широкі холодильники
- Чорні холодильники
- Червоні холодильники
- Великі холодильники
- Холодильники бежевого кольору
- Однокамерні холодильники
- Двокамерні холодильники
- Холодильники No Frost







