Холодильник Liebherr Plus CNsfd 5723 сріблястий
- Код товару: 84556
- Модель: CNsfd 5723
- 39 999 грн.
-
31 999 грн.
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Холодильник Liebherr Plus CNsfd 5723 сріблястий
| Інше | |
| Вага | 88 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 201.5x59.7x68.2 см |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Кліматичний клас | SN, N, ST, T |
| Рівень шуму | 37 дБ |
| Комплектація | |
| No Frost | морозильна камера |
| Загальний об'єм | 360 л |
| Кількість камер | 2 |
| Колір | сріблястий |
| Компресорів | 1 |
| Морозильне відділення | |
| Відділень морозильної камери | 3 шт |
| Льодогенератор | внутрішній |
| Морозильна камера | знизу |
| Об'єм морозильної камери | 94 л |
| Потужність заморожування | 16 кг/добу |
Опис
Холодильник компанії Liebherr пропонує все, що потрібно для великої родини. Загальний корисний обсяг становить 360 л, з них 266 л припадають на холодильну камеру, а 94 л - на морозильну камеру, розташовану знизу. При цьому технологія DuoCooling передбачає використання двох окремих контурів охолодження для кожної камери – так холодне повітря та запахи не змішуються, а продукти довше зберігають свіжість.
Холодильна камера автоматично розморожується, а морозилка може похвалитися технологією NoFrost. Вона запобігає появі льоду та інею і позбавляє власника холодильника необхідності періодично вручну розморожувати пристрій. Усередині є все необхідне для правильної організації робочого простору та розміщення великої кількості продуктів. Холодильна камера Liebherr Plus CNsfd 5723 оснащена п'ятьма полицями, окремою полицею для пляшок та бічними поличками, а також відділенням EasyFresh для зберігання овочів, фруктів та зелені.
Це висувний контейнер із щільною кришкою, що підтримує оптимальний рівень вологості. Морозильна камера пропонує три висувні контейнери та генератор льоду EasyTwist-Ice: просто залийте воду і через час отримайте кубики льоду для освіжаючих напоїв. Морозильна камера здатна заморожувати до 16 кг продуктів за добу та зберігати оптимальну температуру протягом 24 годин у разі відсутності електроенергії.
За керування відповідає зручна сенсорна панель з дисплеєм, на якому можна встановити необхідний режим роботи та переглянути температуру. Також до плюсів холодильника входять фільтр FreshAir для усунення неприємних запахів, тиха робота (рівень шуму не перевищує 37 дБ), LED освітлення холодильної камери, індикатор, що сигналізує про відкриті дверцята, і можливість переважувати дверцята на зручну сторону.
— LED. Як правило, дуже прості – відображають один колір (максимум — два-три базових кольори) і обмежений набір символів (цифри, окремі букви і деякі спеціальні значки). Проте, такого обмеженого функціоналу досить навіть для досить прогресивних холодильників, а обходяться LED-екрани недорого.
— TFT. Це вже максимально функціональні екрани – на зразок тих, що використовуються в смартфонах, планшетах тощо. Вони здатні відображати величезну різноманітність інформації і навіть можуть робитися сенсорними. А деякі агрегати з TFT-дисплеями і взагалі являють собою не просто холодильники, а багатофункціональні компоненти «розумного дому». Однак і коштує подібна техніка відповідно.
Сравнение Холодильник Liebherr Plus CNsfd 5723 сріблястий с другими моделями
- Холодильники Side-by-Side
- Багатодверні холодильники
- Краплинні холодильники
- Холодильники з великою морозильною камерою
- Холодильники без морозильної камери
- Холодильники із верхньою морозильною камерою
- Холодильники з нижньою морозильною камерою
- Холодильники з нульовою камерою
- Холодильники з льодогенератором
- Двокомпресорні холодильники
- Інверторні холодильники
- Холодильники А++
- Безшумні холодильники
- Міні холодильники
- Холодильники 2 метри
- Холодильники до 80 см
- Широкі холодильники
- Чорні холодильники
- Червоні холодильники
- Великі холодильники
- Холодильники бежевого кольору
- Однокамерні холодильники
- Двокамерні холодильники
- Холодильники No Frost













