Хлібопічка Ardesto BM-A900BL
- Код товару: 94475
- Модель: BM-A900BL
-
4 199 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Хлібопічка Ardesto BM-A900BL
| Інше | |
| Вага | 7.32 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 40х45х36 см |
| Комплектація | |
| Вага випічки | 500, 750, 1000 г |
| Кількість програм | 24 |
| Колір | нержавіюча сталь |
| Потужність | 650 Вт |
| Форма випічки | цеглинка |
| Програми | |
| Додаткові програми | кекс; випічка; варення/джем; замішування тіста; йогурт; горіхи, підігрів, ферментація |
| Приготування хліба | пшеничний; французький; цільнозерновий; дієтичний; без глютену; солодкий хліб; м'який хліб, італійський хліб, тостовий хліб, мультизерновий |
| Функції та можливості | |
| Вибір ступеня запікання | 3 режими |
| Диспенсер | + |
| Дисплей | + |
| Захист від перепадів напруги | 10 хв |
| Кількість лопаток для замішування | 1 |
| Оглядове вікно | + |
| Функції | можливість програмування; вибір розміру хліба; таймер відстрочки старту; режим швидкої випічки |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |



















