Газовий котел Immergas Maior EOLO X 28 28 кВт 230 В
- Код товару: 45216
- Модель: Maior Eolo X 28
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Газовий котел Immergas Maior EOLO X 28 28 кВт 230 В
| Безпека | |
| Системи захисту | падіння тиску газу; перегрів води; згасання полум'я; відсутність тяги; замерзання рідини у контурі |
| Інше | |
| Вага | 37.3 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 781x440x340 мм |
| Комплектація | |
| Джерело енергії | газ |
| Площа опалення | 224 м² |
| Розміщення | настінний |
| Тип | одноконтурний (тільки опалення) |
| Підключення труб | |
| Діаметр димохода | 60 80 |
| Камера згоряння | закрита (турбований) |
| ККД | 94.3 % |
| Макс. витрати газу | 3.14 м³/год |
| Місткість розширювального бака | 7.5 л |
| Підключення труб | |
| Вхід в систему опалення | 3/4" |
| Повернення із системи опалення | 3/4" |
| Подача води в систему | 1/2" |
| Подача газу | 3/4" |
| Подача гарячої води | 1/2" |
| Споживчі х-ки | |
| Літній режим роботи | + |
| Циркуляційний насос | + |
| Технічні х-ки | |
| Джерело живлення | 230 В |
| Корисна потужність | 28 кВт |
| Макс. t теплоносія | 85 °С |
| Мін. t теплоносія | 35 °С |
| Споживана потужність | 130 Вт |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |









