Графічний планшет Wacom One Small
- Код товару: 39134
- Модель: CTL-472-N
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Графічний планшет Wacom One Small
| Інше | |
| Вага пера | 9 г |
| Джерело живлення пера | без батарейки (пасивне) |
| Клавіш управління | 2 шт |
| Максимальна висота зчитування | 7 мм |
| Модель пера | LP-190K |
| Інше | |
| Вага планшета | 0.25 кг |
| Джерело живлення | USB-порт |
| Комплектація | змінні наконечники для пера; тримач для пера |
| Маркування виробника | CTL-472 |
| Розміри | 210x146 мм |
| Комплектація | |
| Робоча область | 152x95 мм |
| Співвідношення сторін | 16:10 |
| Тип | графічний планшет |
| Формат | A6 |
| Підключення | |
| Роз'єм на пристрої | microUSB |
Опис
Тканинний ярлик на правій грані для кріплення стилуса.








