Газонокосарка Stiga Combi48SH
- Код товару: 94411
- Модель: Combi48SH
-
29 299 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Газонокосарка Stiga Combi48SH
| Двигун | |
| Модель двигуна | Honda GCV 160 OHC Autochoke |
| Об'єм двигуна | 160 см³ |
| Об'єм паливного бака | 0.91 л |
| Потужність двигуна | 3.8 к.с. |
| Тип ДВЗ | 4-тактний |
| Інше | |
| Вага | 30 кг |
| Діаметр задніх коліс | 24 см |
| Діаметр передніх коліс | 18 см |
| Маркування виробника | 295486038/ST1 |
| Матеріал деки | сталь |
| Рівень шуму | 96 дБ |
| Комплектація | |
| Насадки | лопатевий ніж |
| Комплектація | |
| Тип | газонокосарка |
| Тип двигуна | бензиновий |
| Конструкція | |
| Особливості | самохідна; регулювання ручки по висоті |
| Привод коліс | задній |
| Косіння | |
| Кількість установок висоти | 5 |
| Макс. висота скошування | 80 мм |
| Мін. висота скошування | 27 мм |
| Регулювання висоти скошування | синхронна |
| Різальна система | роторна |
| Ширина захоплення | 46 см |
| Прибирання | |
| Викид скошеної трави | задній викид; у мішок |
| Індикатор заповнення мішка | + |
| Мульчування | + |
| Об'єм мішка | 60 л |
| Тип мішка | комбінований |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |





