Стайлер BaByliss I-Pro 230 Steam ST395E
- Код товару: 13875
- Модель: ST395E
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Стайлер BaByliss I-Pro 230 Steam ST395E
| Комплектація | |
| Вага | 620 г |
| Довжина кабелю | 1.8 м |
| Довжина пластини | 85 мм |
| Колір | фіолетовий |
| Насадки і комплектація | випрямляч; чохол / футляр |
| Поворот шнура на 360° | + |
| Покриття нагрівального елементу | титанокераміка |
| Потужність | 55 Вт |
| Регулювання температури | 170 – 230 °C |
| Температурні режими | 5 |
| Тип пристрою | стайлер |
| Функції | іонізація; парозволожувач; автоматичне вимкнення |
| Час нагріву | 30 с |
| Ширина пластини | 38 мм |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |







