Електрочайник Amica KD 2050G
- Код товару: 93967
- Модель: KD 2050G
-
999 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Електрочайник Amica KD 2050G
| Комплектація | |
| Вага | 1.13 кг |
| Відкривання кришки кнопкою | + |
| Габарити | 25.5х22.5х15.8 см |
| Джерело живлення | 230 В |
| Довжина кабелю | 0.7 м |
| Індикатор рівня води | + |
| Колір | хром |
| Контролер | Strix |
| Матеріал | скло |
| Нагрівальний елемент | прихований |
| Об'єм | 1.7 л |
| Підсвічування | + |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Тип | електрочайник |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |








