Електричний котел Bosch 7738504946
- Код товару: 94491
- Модель: 7738504946
-
50 000 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Електричний котел Bosch 7738504946
| Безпека | |
| Системи захисту | перегрів води; замерзання рідини у контурі |
| Інше | |
| Вага | 17 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 712x330x273 мм |
| Комплектація | |
| Джерело енергії | електрика |
| Площа опалення | 95 м² |
| Розміщення | настінний |
| Тип | одноконтурний (тільки опалення) |
| Підключення труб | |
| Камера згоряння | немає |
| ККД | 99.7 % |
| Місткість розширювального бака | 7 л |
| Підключення труб | |
| Вхід в систему опалення | 3/4" |
| Повернення із системи опалення | 3/4" |
| Споживчі х-ки | |
| Циркуляційний насос | + |
| Технічні х-ки | |
| Джерело живлення | 400 В |
| Корисна потужність | 11.88 кВт |
| Макс. t теплоносія | 85 °С |
| Макс. тиск у контурі опалення | 3 бар |
| Мін. потужність | 4 кВт |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |






