Електричний котел Ardesto EHB-15PS 15 кВт 400 В
- Код товару: 86016
- Модель: EHB-15PS
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Електричний котел Ardesto EHB-15PS 15 кВт 400 В
| Безпека | |
| Системи захисту | перегрів води; порушення циркуляції води |
| Інше | |
| Вага | 26.6 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 720x450x254 мм |
| Комплектація | |
| Джерело енергії | електрика |
| Площа опалення | 120 м² |
| Розміщення | настінний |
| Тип | одноконтурний (тільки опалення) |
| Підключення труб | |
| Камера згоряння | немає |
| Місткість розширювального бака | 7 л |
| Підключення труб | |
| Вхід в систему опалення | 3/4" |
| Повернення із системи опалення | 3/4" |
| Споживчі х-ки | |
| Програматор | + |
| Циркуляційний насос | + |
| Технічні х-ки | |
| Джерело живлення | 400 В |
| Корисна потужність | 15 кВт |
Опис
Невеликий електричний одноконтурний котел середньої потужності із вбудованим циркуляційним насосом, нагрівачами із нержавіючої сталі та цифровою системою керування з функцією програматора. Позиціонується як продукт середньої цінової категорії, є середньою моделлю сімейства Ardesto EHB, що включає в себе котли з теплопродуктивністю від 6 до 15 кВт. Розрахований на підключення до трифазної мережі змінного струму з напругою 380В.
Може використовуватись для створення системи опалення в котеджах, квартирах, офісних або комунально-побутових приміщеннях площею до 120 м². Здатний грати роль додаткового (резервного) котла в парі з газовим або твердопаливним. Оскільки котел Ardesto EHB-15PS не має камери згоряння, він максимально безпечний у пожежному відношенні і бездоганно екологічний. Система мікропроцесорного управління забезпечує плавне регулювання потужності та має дворівневу систему захисту від перегріву. Апарат обладнаний комплексною системою безпеки, що запобігає проблемам із надлишковим тиском та порушенням циркуляції. Підтримується робота із системами типу «тепла підлога» та програмування графіка роботи (48 інтервалів, 8 програм на 7 днів тижня).













