Душова кабіна Koller Pool Grace G90SC 91x91 кутова
- Код товару: 87295
- Модель: G90SG
-
21 981 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Душова кабіна Koller Pool Grace G90SC 91x91 кутова
| Комплектація | |
| Габарити | 910x910x1900 мм |
| Колір профілю | хром |
| Країна походження бренду | Австрія |
| Маркування виробника | G90SC; G90SG |
| Матеріал стінок | скло |
| Піддон | немає |
| Регулювання профілю | + |
| Розміщення | кутова |
| Скло | прозоре/матове |
| Спосіб відкриття | розсувні двері |
| Стінки | двостінна |
| Тип | душова кабіна |
| Товщина скла | 5 мм |
| Форма профілю | квадратна |
| Ширина входу | 510 мм |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |




