Дриль-шурупокрут Metabo PowerMaxx BS Basic Set 600080880
- Код товару: 85102
- Модель: 600080880
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Дриль-шурупокрут Metabo PowerMaxx BS Basic Set 600080880
| Живлення | |
| Акумуляторна платформа | Metabo 10.8 V |
| Джерело живлення | акумулятор |
| Ємність акумулятора | 2 Агод |
| Індикатор рівня заряду | + |
| Комплектний акумулятор | 2 шт |
| Комплектація | |
| Вага | 0.8 кг |
| Кількість обертів | 360хв |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Конструкція | пістолетна |
| Крутний момент | 34 Нм; з регулюванням; 20 ступенів |
| Патрон | |
| Діаметр патрона | 10 мм |
| Макс. ⌀ свердління дерева | 18 мм |
| Макс. ⌀ свердління металу | 10 мм |
| Тип патрона | під биту та швидкозатискний |
| Функції та можливості | |
| Комплектація | кейс (сумка); набір оснастки (63 шт); зарядний пристрій |
Опис
Компактна, легка і прекрасно збалансована двошвидкісний дриль-шурупокрут з акумуляторним живленням і підсвічуванням. Відрізняється оптимізованої довжиною корпусу і мінімальним для такої потужності вагою. Належить до лінійки продуктів Metabo PowerMaxx, позиціонується як продукт середньої цінової категорії, призначений для професійного використання. Обладнана зручним швидкозатискний патрон з максимальним встановлюються діаметром 10 мм.
При необхідності патрон знімається, а оснащення відноситься в розташований під ним магнітний бітотримач-шестигранник стандартного розміру 6,35 мм Потужний колекторний електродвигун і довговічний редуктор на сталевих шестернях забезпечують пристойний максимальний крутний момент до 34 Нм. Завдяки йому, а також двох швидкісних режимів (360/1400 об/хв) дриль-шурупокрут Metabo PowerMaxx BS Basic Set 600080880 є універсальним інструментом для виконання складальних, монтажних-демонтажних, будівельних та оздоблювальних робіт. Без проблем загортає шурупи/саморізи діаметром до 7 мм (масив дерева без закручування), легко свердлить сталь (до 10 мм), кол. метали та їх сплави, м'які мінеральні і полімерні матеріали, а також дерево (до 18 мм). Комплектується двома літій-іонними акумуляторними блоками (2 Агод/10,8), швидким зарядним пристроєм Metabo LC 40 (зарядка за 1 годину), і пластиковим кейсом.

















