Дриль Makita HP2071
- Код товару: 25275
- Модель: HP2071
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Дриль Makita HP2071
| Живлення | |
| Джерело живлення | електромережа (230 В) |
| Комплектація | |
| Вага | 2.5 кг |
| Кількість обертів | 2900 об/хв |
| Кількість швидкостей | 22900 об |
| Конструкція | пістолетна |
| Макс. кількість ударів | 58000 уд/хв |
| Реверс | щітковий |
| Редуктор | 2-швидкісний |
| Споживана потужність | 1010 Вт |
| Тип пристрою | дриль |
| Патрон | |
| Діаметр патрона | 13 мм |
| Макс. ⌀ свердління бетону | 20 мм |
| Макс. ⌀ свердління дерева | 40 мм |
| Макс. ⌀ свердління металу | 16 мм |
| Тип патрона | швидкозатискний |
| Функції та можливості | |
| Комплектація | додаткова рукоятка; обмежувач глибини; кейс (сумка) |
| Функції | ударний режим; блокування кнопки ввімкнення; регулятор обертів; запобіжна муфта; плавний пуск |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |













