Дриль-шурупокрут DeWALT DCD996NT
- Код товару: 63803
- Модель: DCD996NT
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Дриль-шурупокрут DeWALT DCD996NT
| Живлення | |
| Акумуляторна платформа | DeWALT 18V XR |
| Джерело живлення | акумулятор |
| Комплектний акумулятор | немає |
| Кріплення акумулятора | слайдер |
| Напруга батареї | 18 В |
| Сумісні акумулятори | DCB180, DCB181, DCB182, DCB183, DCB184, DCB185, DCB187, DCB189, DCB546 |
| Комплектація | |
| Вага | 1.6 кг |
| Кількість обертів | 4502000 об/хв |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Конструкція | пістолетна |
| Корисна потужність | 820 Вт |
| Крутний момент | 95 Нм; з регулюванням; 11 ступенів |
| Макс. кількість ударів | 38250 уд/хв |
| Реверс | повзунковий |
| Редуктор | 3-швидкісний |
| Тип пристрою | дриль-шурупокрут |
| Патрон | |
| Діаметр патрона | 13 мм |
| Макс. ⌀ свердління бетону | 13 мм |
| Макс. ⌀ свердління дерева | 55 мм |
| Макс. ⌀ свердління металу | 15 мм |
| Тип патрона | швидкозатискний |
| Функції та можливості | |
| Комплектація | додаткова рукоятка; кейс (сумка); без зарядного пристрою |
| Функції | ударний режим; гальмо двигуна; електронний захист двигуна; безщітковий двигун; підсвічування |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |










