Бойлер Zanussi ZWH/S-100 Premiero
- Код товару: 86781
- Модель: ZWH /S 100 Premiero
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Бойлер Zanussi ZWH/S-100 Premiero
| Інше | |
| Габарити (ВхШхГ) | 90.8x45x45 см |
| Органи керування | знизу |
| Підключення труб | знизу |
| Управління | механічне |
| Комплектація | |
| Джерело енергії | електромережа |
| Об'єм бака | 100 л |
| Розміщення | вертикальний |
| Тип | накопичувальний |
| Форма корпуса | циліндричний |
| Технічні хар-ки | |
| Внутрішнє покриття бака | емаль |
| Джерело живлення | 230 В (1 фаза) |
| Магнієвий анод | + |
| Максимальна тем-ра води | 75 °C |
| Нагрівальних елементів | 1 |
| Функції та можливості | |
| Безпека | захист від перегріву; захист від ввімкнення без води; захист від завеликого тиску |
Опис
Позиціонується виробником в середній ціновий діапазон побутовий котел, що працює за накопичувальним принципом і відрізняється добре продуманим функціоналом. Може легко покрити потреби в гарячій воді сімейства з 3-5 чоловік. Покритий зсередини емаллю бак місткістю 100 л захищений іноді змінюється магнієвим анодом від небажаних електрохімічних реакцій. Теплоізольований шаром поліуретану корпус циліндричної форми створює надійний бар'єр тепловтратам і гармонійно виглядає на тлі обробки санвузла, ванної кімнати та ін.
В якості нагрівального елемента використовується ТЕН потужністю від 1,5 кВт, а підтримку заданого користувачем режиму нагріву автоматично контролює вбудований терморегулятор. Бойлер Zanussi ZWH/S-100 Premiero забезпечує прогрів повного бака води за 196 хв, не витрачаючи при цьому багато електроенергії, не допускаючи закипання рідини і вмикання живлення від побутової електромережі за відсутності всередині достатньої кількості води. При цьому максимальна температура нагріву складає 75 °C.














