Бойлер Midea D10-20VA(O)
- Код товару: 75069
- Модель: D10-20VA(O)
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Бойлер Midea D10-20VA(O)
| Інше | |
| Вага | 8.7 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 35.5x35.5x29.2 см |
| Гарантія на бак | 6 лет |
| Органи керування | спереди |
| Підключення труб | снизу |
| Комплектація | |
| Джерело енергії | электросеть |
| Об'єм бака | 10 л |
| Розміщення | вертикальный |
| Тип | накопительный |
| Форма корпуса | прямоугольный |
| Технічні хар-ки | |
| Внутрішнє покриття бака | эмаль |
| Максимальна тем-ра води | 75 °C |
| Нагрівальних елементів | 1 |
| Питание | 220 В (1 фаза) |
| Подача води | под напором |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Тип нагрівального елементу | «мокрый» ТЭН |
| Управління | механическое |
| Функції та можливості | |
| Функції | терморегулятор; защита от перегрева; защита от избыточного давления |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |




-216x284.jpg)




