Бойлер Hotpoint-Ariston PRO1 ECO 80V 1,8K PL DRY
- Код товару: 93963
- Модель: PRO1 ECO 80V 1,8K PL DRY
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Бойлер Hotpoint-Ariston PRO1 ECO 80V 1,8K PL DRY
| Інше | |
| Вага | 20.5 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 75.8x45x48 см |
| Гарантія на бак | 7 років |
| Органи керування | спереду |
| Підключення труб | знизу |
| Управління | електронне |
| Комплектація | |
| Джерело енергії | електромережа |
| Об'єм бака | 80 л |
| Розміщення | вертикальний |
| Тип | накопичувальний |
| Форма корпуса | циліндричний |
| Технічні хар-ки | |
| Внутрішнє покриття бака | емаль |
| Джерело живлення | 230 В (1 фаза) |
| Магнієвий анод | + |
| Максимальна тем-ра води | 80 °C |
| Нагрівальних елементів | 2 |
| Подача води | під напором |
| Споживана потужність | 1800 Вт |
| Тип нагрівального елементу | «сухий» ТЕН |
| Час нагріву | 131 хв |
| Функції та можливості | |
| Безпека | захист від перегріву; захист від завеликого тиску; антилегіонелла |
| Функції | терморегулятор; Smart (автоматичний режим) |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |








