Бойлер Hotpoint-Ariston PRO1 ECO 80V 1,8K PL DRY
- Код товару: 93963
- Модель: PRO1 ECO 80V 1,8K PL DRY
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Бойлер Hotpoint-Ariston PRO1 ECO 80V 1,8K PL DRY
| Інше | |
| Вага | 20.5 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 75.8x45x48 см |
| Гарантія на бак | 7 років |
| Органи керування | спереду |
| Підключення труб | знизу |
| Комплектація | |
| Джерело енергії | електромережа |
| Об'єм бака | 80 л |
| Розміщення | вертикальний |
| Тип | накопичувальний |
| Форма корпуса | циліндричний |
| Технічні хар-ки | |
| Внутрішнє покриття бака | емаль |
| Джерело живлення | 230 В (1 фаза) |
| Магнієвий анод | + |
| Максимальна тем-ра води | 80 °C |
| Нагрівальних елементів | 2 |
Опис
Сухий ТЕН (2 шт.). 7 років гарантії на бак. "Розумний" режим. Функція «антилегіонелла».
— «Сухий» ТЕН.
Різновид ТЕНа з удосконаленою конструкцією: трубка нагрівача укладена в додаткову оболонку (найчастіше з металу з емалевим покриттям зовні) і не контактує з водою, звідси і назва. Завдяки цьому, зокрема, знижується ймовірність виникнення накипу, що особливо важливо під час роботи з «жорсткою» водою. Також заміна таких елементів відчутно простіше, ніж звичайних. З їх недоліків можна назвати досить високу вартість.
— Терморегулятор.
Приладдя, що дає змогу регулювати температуру води на виході з нагрівача. У накопичувальних моделях (див. «Тип») терморегулятором фактично виставляється максимальна температура нагрівання води в баку; в проточних пристроях ця функція здійснюється за рахунок зміни інтенсивності нагрівання.
— Електронне.
Таке управління здійснюється за допомогою електронного блока. Нагрівачі з електронним управлінням, зазвичай, мають більш широкий набір функцій, ніж «механічні» аналоги, можуть передбачати можливість програмування і оснащуватися дисплеєм для індикації різних параметрів. З іншого боку, за інших рівних умов характеристиках стоять такі нагрівачі значно дорожче.












