Bosch BGC 21X350
- Код товару: 81922
- Модель: BGC 21X350
-
6 799 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Bosch BGC 21X350
| Джерело живлення | |
| Джерело живлення | мережа |
| Інше | |
| Вага | 4.7 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 44.6x29x30.1 см |
| Довжина кабелю | 7 м |
| Змотування мережевого шнура | + |
| Маркування виробника | 4 242 005 284 528 |
| Рівень шуму | 78 дБ |
| Тип труби | телескопічна |
| Комплектація | |
| Колір | червоний |
| Об'єм пилозбірника | 2 л |
| Пилозбірник | система циклон |
| Прибирання | суха |
| Регулювання потужності | на корпусі |
| Споживана потужність | 750 Вт |
| Тип | звичайний |
| Фільтр тонкого очищення | HEPA 13 |
| Насадки в комплекті | |
| Функції насадок | комбінована (підлога/килим); турбощітка; для м'яких меблів; щілинна |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |













