Жорсткий диск Toshiba L200 2.5" HDWL110EZSTA 1 ТБ кеш 128 МБ
- Код товару: 75740
- Модель: HDWL110UZSVA
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Жорсткий диск Toshiba L200 2.5" HDWL110EZSTA 1 ТБ кеш 128 МБ
| Інше | |
| Вага | 92 г |
| Розміри | 100x70x7 мм |
| Комплектація | |
| Form factor | 2.5 " |
| Виконання | вбудований |
| Гарантія виробника | 2 роки |
| Об'єм | 1000 ГБ |
| Призначення | для ПК |
| Тип накопичувача | HDD |
| Підключення | |
| Інтерфейси підключення | SATA; SATA 2; SATA 3 |
| Технічні хар-ки | |
| Напрацювання на відмову | 0.6 млн. год |
| Об'єм буфера обміну | 128 МБ |
| Рівень шуму при зчитуванні | 24 дБ |
| Рівень шуму у режимі очікування | 19 дБ |
| Споживана потужність під час роботи | 1.65 Вт |
| Ударостійкість під час роботи | 400 G |
| Частота обертання шпинделя | 5400 об/хв |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |





