Жорсткий диск Seagate BarraCuda Compute ST4000DM004 4 ТБ 256/5400
- Код товару: 84456
- Модель: ST4000DM004
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Жорсткий диск Seagate BarraCuda Compute ST4000DM004 4 ТБ 256/5400
| Інше | |
| Вага | 490 г |
| Розміри | 147x102x26 мм |
| Комплектація | |
| Form factor | 3.5 " |
| Виконання | вбудований |
| Гарантія виробника | 2 роки |
| Об'єм | 4000 ГБ |
| Призначення | для ПК |
| Підключення | |
| Інтерфейси підключення | SATA; SATA 2; SATA 3 |
| Технічні хар-ки | |
| Кількість пластин | 2 шт |
| Метод запису | SMR |
| Напрацювання на відмову | 300 тис. разів |
| Об'єм буфера обміну | 256 МБ |
| Споживана потужність під час роботи | 5 Вт |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |
Опис
Лінійка споживчих HDD-накопичувачів формату 3.5″ року від виробника Seagate. Належать до споживчої серії BarraCuda Compute 2018 року випуску, орієнтовані на споживчий сегмент, включаючи побутові мультимедійні ПК, ігрові системи з великим запасом пам'яті для ігрових бібліотек та офісні ПК, які можуть обійтися без швидшого SSD. Також можуть встановлюватись у робочі станції, в яких не передбачається сильне навантаження на підсистему введення-виведення.
Доступний обсяг пам'яті знаходиться в межах від 500 ГБ до 8 ТБ. Залежно від сховища обсяг кеш-пам'яті становить від 32 до 256 МБ. Всі представники цього сімейства оснащені двома типами зчитувальних голівок, що працюють зі швидкістю 5400 або 7200 оборотів на хвилину. Перші споживають менше енергії та слабше шумлять, другі орієнтовані на максимальну швидкість. У цілому нині розкид швидкостей по серії перебуває у межах від 156 до 220 МБ/с.
Всередині жорсткого диска Seagate BarraCuda Compute можна знайти одну або кілька магнітних пластин високої ємності, а також кілька головок, які використовуються для читання та запису даних. Запис даних на диск здійснюється з використанням технології черепичного магнітного запису SMR, який відмінно підходить для побутового використання, але може бути менш придатним для використання в серверних системах, де потрібні вищі швидкості та продуктивність. Оптимізуюча технологія MTC (Multi-Tier Cache) сприяє більш ефективній обробці потоків даних та підвищує загальну продуктивність диска. Також слід зазначити низьке енергоспоживання цієї лінійки ― виробник заявляє про 5 з хвостиком Вт під навантаженням.







