Йогуртниця Moulinex YG231E32
- Код товару: 91099
- Модель: YG231E32
-
3 149 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Йогуртниця Moulinex YG231E32
| Комплектація | |
| Вага | 2.34 кг |
| Габарити | 190х230х230 мм |
| Дисплей | + |
| Загальний об'єм | 1.12 л |
| Кількість склянок | 7 шт |
| Матеріал ємності для йогурту | скло |
| Об'єм 1-ї склянки | 160 мл |
| Потужність | 13 Вт |
| Таймер відключення | цифровий |
| Тип | йогуртниця |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |




