Wi-Fi-адаптер TP-LINK Archer T5E
- Код товару: 87605
- Модель: Archer T5E
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Wi-Fi-адаптер TP-LINK Archer T5E
| Антена і передавач | |
| Wi-Fi антен | 2 шт |
| Антен на 2.4 / 5 ГГц | 2 шт |
| Знімна антена | + |
| Потужність передавача | 23 dBm |
| Потужність сигналу 2.4 ГГц | 20 dBm |
| Бездротове з'єднання Wi-Fi | |
| Діапазони роботи | дводіапазонний (2.4 ГГц та 5 ГГц) |
| Макс. швидкість при 2.4 ГГц | 300 Мбіт/с |
| Макс. швидкість при 5 ГГц | 867 Мбіт/с |
| Стандарти Wi-Fi | Wi-Fi 3 (802.11g); Wi-Fi 4 (802.11n); Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Частотний діапазон | 2.4 ГГц; 5 ГГц |
| Безпека | |
| Стандарти безпеки | WPA; WEP; WPA2 |
| Інше | |
| Габарити | 121x83x22 мм |
| Робоча температура | 0 °C ~ +40 °C |
| Комплектація | |
| Вхід даних (WAN-port) | Wi-Fi |
| Колір | чорний |
Опис
Швидкодіючий внутрішній бездротовий адаптер стандарту Wi-Fi 5 з інтерфейсним роз'ємом PCI-E для внутрішньої установки в материнські плати персональних комп'ютерів і робочих станцій. Виробником позиціонується як продукт середньої цінової категорії, здатний забезпечити стійкий Wi-Fi-з'єднання віддаленого комп'ютера з Wi-Fi роутером або точки доступу. Крім цього, підтримується енергоефективний інтерфейс Bluetooth 4.2, який можна використовувати для сполучення комп'ютера з гаджетами, що знаходяться на відстані до 10 м.
Використання бездротового адаптера TP-LINK Archer T5E дозволяє організувати підключення ПК до швидкодіючої бездротової домашньої або офісної мережі без прокладки кабелю. На відміну від більш доступних Wi-Fi-адаптерів у форматі USB-стика ця модель підтримує одночасну роботу в двох діапазонах (2,4/5 ГГц) і технологію одночасної багатоканальної передачі даних (2х2 MIMO). Це забезпечує пікову теоретичну швидкість з'єднань на рівні 300 Мбіт/с (2,4 ГГц) або 867 Мбіт/с (5 ГГц). Реальна максимальна швидкість передачі даних становить 100 і 350-400 Мбіт/с, чого достатньо для вирішення будь-яких побутових та офісних завдань. Для поліпшення прийому сигналу Wi-Fi адаптер комплектується двома поворотними антенами.
Окремо варто відзначити два нюанси. По-перше, WPA2 доступний у двох версіях — персональній і корпоративній; в даному разі мова йде про персональну, корпоративні варіанти винесені в пункт «802.1 х». По-друге, підтримка цього стандарту гарантовано означає також сумісність з WEP і оригінальним WPA.






