Витяжний вентилятор Ardesto BFC-150W
- Код товару: 94226
- Модель: BFC-150W
-
999 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Витяжний вентилятор Ardesto BFC-150W
| Комплектація | |
| Висота декоративної панелі | 200 мм |
| Габарити (ДхШхВ) | 93х190х200 мм |
| Колір | білий |
| Країна походження бренду | Україна |
| Матеріал панелі | пластик |
| Монтажна глибина (повітропровід) | 93 мм |
| Монтажний діаметр | 150 мм |
| Напруга живлення | 230 В |
| Продуктивність (витяжка) | 210 м³/год |
| Рівень шуму | 35 дБ |
| Споживана потужність | 25 Вт |
| Тип | побутовий витяжний (накладний) |
| Тип підшипника | кочення |
| Товщина декоративної панелі | 25 мм |
| Функції та можливості | зворотний клапан / автоматичні жалюзі |
| Частота обертання | 1650 об/хв |
| Ширина декоративної панелі | 190 мм |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |




